Wydarzenia jubileuszowe w naszej parafii

Niepokalane Poczęcie - wyzwolony człowiek w dialogu z Bogiem.

Katechezy dla dorosłych. Formacja parafialna w czasie celebracji jubileuszu.

Rozpoczęliśmy kilkuletni program katechez dla dorosłych w ramach formacji parafialnej w czasie jubileuszu. Będzie kilka tzw. ścieżek tematycznych. W miarę trwania jubileuszu będą miały miejsce kolejne spotkania z zaproszonymi gośćmi. Będziemy na bieżąco rejestrować te wydarzenia i dzielić się z Wami w postaci materiałów multimedialnych zamieszczanych poniżej.

(1) Konferencja dotycząca „Walki Duchowej” na temat: „Rozróżnianie duchów – podstawowe zasady rozeznawania”

Spotkanie poprowadził o. Adam Tomaszewski SJ a odbyło się 9 marca 2020 r. 

(2) Wkrótce kolejne propozycje 🙂KANCELARIA 

KANCELARIA DOSTĘPNA
TYLKO TELEFONICZNIE I MAILOWO:

Poniedziałek
10.30 - 15.00
(13.00 - 14.00 - przerwa)

Wtorek
Kancelaria nieczynna

Środa
10.30 - 15.00
(13.00 - 14.00 - przerwa)

Czwartek
14.00 - 18.00

Piątek
14.00 - 17.00

W razie konieczności osobistego spotkania w kancelarii istnieje taka możliwość po wcześniejszym umówieniu się w ramach godzin urzędowania. Ponadto można zamawiać intencje mszalne czy to mailowo, czy też telefonicznie.

 

Czytaj Więcej

Bóg ukazuje ci twardy krzyż i chce cię wprowadzić na trudną ścieżkę pokuty, ale czyni to dla dobra twego zbawienia.

— Św. Stanisław Papczyńskihohoho