VII Niedziela Zwykła

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

23 LUTEGO 2020 R.

 • TACA: 16.02.2020 – £2,642, Gift Aid – £1,018.50. Zbiórka na PMK: £1,040. Bóg zapłać!
 • ODESZLI DO WIECZNOŚCI: +Stanisława Teresa Woźniak, msza pogrzebowa: czwartek, 27.02.2020 r. godz. 15:00.
 • PORZĄDEK MSZY ŚW. W ŚRODĘ POPIELCOWĄ (26 lutego): 8:00 (po łacinie), 10:00, 12:00, 17:30, 19:00, 20:30. W tym też dniu obowiązuje post ścisły jakościowy i ilościowy.
 • W Wielkim Poście nie będzie czwartkowych NIESZPORÓW ZA ZMARŁYCH.
 • Zachęcamy do udziału w DRODZE KRZYŻOWEJ: piątek – dla dzieci o godz. 17:30, (z wyjątkiem 1 piątku miesiąca); dla dorosłych po mszy o godz. 19:00, w GORZKICH ŻALACH: niedziela, godz. 18:30 i GODZINKACH O MĘCE PAŃSKIEJ: sobota, godz. 9:30.
 • Z racji na Wielki Post przygotowaliśmy też SPECJALNY NUMER BIULETYNU PARAFIALNEGO z informacjami dotyczącymi przeżywania tego okresu w naszej parafii. Zawiera on także dwie propozycje, do których może się włączyć każda chętna osoba. Pierwsza, to “Piątki Postne” polegająca na podjęciu się postu o chlebie i wodzie w wybranej intencji w jeden dzień tygodnia. Druga dotyczy modlitwy Słowem Bożym (szczegóły w dziale poniżej na naszej stronie).
 • SPOTKANIE EUCHARYSTYCZNEGO RUCHU MŁODYCH: Środa, 26 lutego 2020 r. po mszy św. o godz. 17:30.
 • BIERZMOWANIE DLA MŁODZIEŻY: W najbliższy czwartek (27 lutego) zapraszamy wszystkich młodych kandydatów do bierzmowania na LITURGIĘ POKUTNĄ do Windsor Hall na godz. 18:00. Obecność obowiązkowa! Więcej informacji tutaj.
 • MODLITWA ZRANIONEGO KOŚCIOŁA: Pierwszy piątek Wielkiego Postu (28 lutego) został ogłoszony przez Episkopat Polski dniem modlitwy i pokuty za grzech wykorzystania seksualnego małoletnich. Zapraszamy na drogę krzyżową po mszy św. wieczornej, a później adorację Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczniemy różańcem. W czasie tych nabożeństw wykorzystamy rozważania przygotowane na ten dzień przez Konferencję Episkopatu Polski.
 • ZBIÓRKA MINISTRANTÓW: Sobota, 29 lutego 2020 r. o godz. 17:30 w Windsor Hall.
 • KONFERENCJA: Zapraszamy na pierwsze spotkanie w cyklu katechez dla dorosłych związanym z jubileuszem 350 lat założenia Zgromadzenia Księży Marianów. Będzie to konferencja dotycząca „Walki Duchowej” na temat: „Rozróżnianie duchów – podstawowe zasady rozeznawania”. Spotkanie odbędzie się w naszym kościele w poniedziałek, 9 marca po mszy św. wieczornej o godz. 19:45. Szczegóły na plakatach.
 • HERBATKA DLA SENIORÓW: Niedziela, 8 marca 2020 r. o godz. 15:00.
 • PIELGRZYMKA DO LOURDES DLA CHORYCH I WOLONTARIUSZY AUTOBUSEM MIŁOSIERDZIA ‘JAMBULANCE’: odbędzie się w dniach od 17 do 25 kwietnia 2020 r. Szczegółowe informacje – dr Bożena Laskiewicz, tel. 07877155836.
 • KONCERT ,,MARYJA MATKA’’: W sobotę 23 maja 2020 r. w Saint George’s Cathedral odbędzie się koncert „Maryja Matka” w wykonaniu Stanisława Soyki oraz innych artystów. Bilety do kupienia w zakrystii i kancelarii parafialnej. Koszt biletu £15. Szczegóły na plakatach i fiszkach w kruchcie kościoła.
 • SETTLED STATUS: Kolejne spotkanie, gdzie będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w składaniu wniosków o status osoby osiedlonej odbędzie się 23 lutego 2020 r. w godz. 9:30 – 15:30 w Windsor Hall.
 • SETTLED STATUS: Osoby, które jeszcze nie aplikowały o Status Osoby Osiedlonej i nie wiedzą jak to zrobić mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy w punkcie Sami Swoi Przekazy Pieniężne na Ealing Broadway. Wciąż jest wiele wolnych terminów, z darmowej usługi może skorzystać kilkaset osób tygodniowo. Wizytę można umówić bezpośrednio u kasjera albo zapisać się na stronie: samiswoi.simplybook.it

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *