Niedziela Św. Rodziny

Klaudiusz RokickiUncategorized Leave a Comment

29 GRUDNIA 2019 R.

 • TACA: 22.12.2019 – £2,592; Gift Aid – £796. Bóg zapłać!
 • KONIEC ROKU: We wtorek 31 grudnia zapraszamy na nabożeństwo kończące mijający rok. Rozpoczniemy je Wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godzinie 18:00.
 • W środę 1 stycznia UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI. Msze święte jak w każdą niedzielę. W następną niedzielę 5 stycznia UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, TRZECH KRÓLI.
 • MODLITWA ZA RODZINY: wszystkie małżeństwa i rodziny zapraszamy za tydzień na adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja zacznie się po Mszy św. o godzinie 14:30. Od godziny 16:30 rozpoczniemy modlitwę w intencji małżeństw i rodzin, którą zakończymy odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
 • I CZWARTEK MIESIĄCA: nie będzie Mszy świętej o godz. 17:30 dla dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii świętej.
 • I PIĄTEK MIESIĄCA: O godz. 15:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w języku angielskim, o godz. 17:00 spowiedź dla dzieci i młodzieży, o godz. 17.30 Msza święta, a spowiedź dla dorosłych od godziny 18:30.
 • I SOBOTA MIESIĄCA: nabożeństwo o godz. 9.00 – różaniec, medytacja i Msza święta.
 • ADWENTOWE SIÓDEMKI: Wszystkich którzy weszli do modlitewnego czuwania zapraszamy na spotkanie we wtorek 7 stycznia w Windsor Hall o godzinie 20:00. W programie kawa, pączki, dzielenie się doświadczeniem adwentowego czuwania i śpiewanie kolęd.
 • KANCELARIA PARAFIALNA BĘDZIE NIECZYNNA DO 7 STYCZNIA 2020 R. Dyżur księdza w kancelarii będzie w środę 8 stycznia 2020 r. w godzinach 10:30 – 12:30.
 • KARTY ZGŁOSZEŃ NA KOLĘDĘ są dostępne w zakrystii. Prosimy o informację o możliwości kolędy w godzinach przed i popołudniowych. W ciągu tygodnia w trakcie trwania “Kolędy” spowiedź będzie pół godziny przed Mszą św. wieczorną (nie będzie spowiedzi w trakcie Mszy).
 • SEKCJA WZAJEMNEJ POMOCY: zebranie w czwartek, 9 stycznia 2020 r., godz. 14:00 w sali bł. Jerzego Popiełuszki.
 • HERBATKA I OPŁATEK DLA SENIORÓW: niedziela, 12 stycznia 2020 r. o godz. 15:00.
 • PARAFIALNY KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK: niedziela, 12 stycznia 2020 r. o godz. 16:00 w kościele. W programie wspólne kolędowanie oraz występ dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych i chóru Schola Cantorum.
 • KATECHEZY DLA NARZECZONYCH: rozpoczniemy od drugiego wtorku lutego, czyli od 11 lutego. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej od przyszłej niedzieli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *