Image

W godzinach pracy kancelarii nie ma konieczności umawiania się na spotkanie.

Zapisy do parafii w kancelarii lub w zakrystii po Mszy świętej.

Pobierz poniżej formularz do zapisu do Parafii:

(Formularz należy przynieść osobiście do Kancelarii lub do Kościoła po Mszy świętej.)

Pobierz formularzZapis do Parafii

Referencje do Szkół Katolickich

Chcąc uzyskać referencje do szkół katolickich trzeba być zapisanym do Parafii, uczęszczać regularnie do Kościoła, a także przyjść do Kancelarii z wydrukowanym poniższym formularzem. (Należy wypełnić dane osobowe i adresowe.)

Pobierz formularzReferencje do Szkół Katolickich

RADA PARAFIALNA

W skład powołanej przez księdza Proboszcza Duszpasterskiej Rady Parafialnej wchodzą: Monika Czuchryta, Patrycja Drozd, Kamil Hajdamowicz, Marek Iczkiewicz, Dariusz Modny, Paweł Nazarowicz, Tomasz Pałacki, Karolina Pawelec, Alicja Poloczek, Beata Woźny.

Ochrona Dzieci i Młodzieży

Image

Safeguarding Representatives have special responsibility for promoting good and safe practices in all activities involving children, young people and adults at risk.

OUR SAFEGUARDING REPRESENTATIVES:

ARIANNA SOMMARIVA (diec. Westminster)
E-mail: ariannasommariva@rcdow.org.uk

ANDRZEJ ZAPAŚNIK (parafia Ealing)
E-mail: polishchurch3sg@safeguardrcdow.org.uk

More information here:

W języku polskim:

Delegaci do spraw ochrony dzieci i młodzieży są wyznaczani przez odpowiednie struktury kościelne w diecezjach. W naszej parafii wyznaczonym delegatem jest pan Andrzej Zapaśnik (kontakt powyżej). Delegat jest upoważniony do zajmowania się ewentualnymi nadużyciami natury moralnej w naszej parafii (jeśli takie miałyby miejsce), w stosunku do osób nieletnich.

Odpowiednikiem National Catholic Safeguarding Comission (NCSC) jest w Polsce Centrum Ochrony Dziecka (COD). Zapraszamy do odwiedzenia strony COD w celu lepszego zapoznania się z tematem. Link do strony: www.cod.ignatianum.edu.pl

Więcej informacji na stronach Konferencji Episkopatu Polski:
www.episkopat.pl/kosciol-wobec-przestepstwa-pedofilii/

W Prowincji Polskiej Zgromadzenia Księży Marianów (MIC) Delegatem ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży jest Ks. Eugeniusz Zarzeczny, MIC. Link: www.marianie.pl/delegat-ds-ochrony-dzieci-i-mlodziezy/

KANCELARIA

Kancelaria czynna (od września do czerwca):

dyżur księdza 10.30 - 12.30
sekretariat
(13.00 - 14.00 - przerwa)

Kancelaria nieczynna

dyżur księdza 10.30 - 12.30
sekretariat