Biuletyn 22 października 2017 PDF Drukuj Email
  • TACA: 15.10.2017 - £3407, Gift Aid £1148.50. Zbiórka na Dzieło Nowego Tysiąclecia: £685. Bóg zapłać!

• Informujemy, że w dniach 26 października - 6 listopada 2017r. KANCELARIA PARAFIALNA będzie czynna tylko w godzinach dyżuru księdza.

• NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE - W miesiącu październiku zapraszamy na wspólny różaniec codziennie o godz. 18.30. Szczególnie zapraszamy dzieci, które w tym czasie otrzymają części układanki. Pod koniec miesiąca będzie konkurs i nagrody dla dzieci, które zbiorą największą ich ilość. Dodatkowy różaniec dla dzieci będzie w każdy wtorek i czwartek o godz. 18.00.

• WYPOMINKI - Apele zaduszkowe są do odebrania w zakrystii lub w przedsionkach kościoła.

• CHÓR PARAFIALNY "Schola Cantorum" rozpoczął powakacyjne próby - poniedziałek, godz. 20.15 w kawiarni. Serdecznie zapraszamy chętnych, zwłaszcza głosy męskie!Szczegółowe informacje u pani organistki.

• KATECHEZY NEOKATECHUMENALNE (od 16 października do 4 grudnia) są głoszone w naszej Parafii w poniedziałki i czwartki o godz. 19.45 (po mszy św. wieczornej). Zapraszamy do uczestnictwa!

• KATECHEZY NEOKATECHUMENALNE (od 18 września do 6 listopada) są głoszone przez katechistów z naszej Parafii w kościele Św. Andrzeja Boboli w poniedziałki i środy o godz. 20.00 (1 Leysfield Road, London, W12 9JF). Zapraszamy do słuchania i wsparcia w modlitwie.

• PIELGRZYMKA DO WŁOCH (BARI, MATERA, SANT ANGELO, SAN GIOVANNI ROTONDO, POMPEJE) w dniach 2 - 6 grudnia 2017r. Koszt ok. £700 (w zależności od ceny biletów lotniczych).  W programie zwiedzanie Pompejów i wizyta w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej, wizyta w domu św. Ojca Pio w Pietrelcinie, nawiedzenie Sanktuarium w San Giovanni Rotondo oraz Monte Sant’Angelo i wizyta w miejscu, gdzie ukazał się Święty Michał Archanioł, zwiedzanie Matery - miasta wykutego w skale oraz zwiedzanie Bari - Bazylika św. Mikołaja i nagrobek królowej Bony Sforzy z 1593r. Więcej szczegółów w kancelarii parafialnej
    oraz u Księdza Proboszcza.

• SPRZĄTANIE POLSKICH GROBÓW W LONDYNIE - Organizacja Poland Street zaprasza do udziału w sprzątaniu polskich grobów nna cmentarzach: Gunnersbury Cemetery (W3 8LE) oraz St. Patrick’s Catholic Cemetery (E11 4HL) w sobotę, 28 października 2017r. o godz. 11.00. Zgłoszenia pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Szczegóły na plakacie
    w kruchcie kościoła.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>