Eucharystyczny Ruch Młodych PDF Drukuj Email
Eucharystyczny Ruch Młodych (ERM) to wspólnota dzieci, młodzieży i rodziców, którzy chcą służyć Jezusowi w Eucharystii. W naszej parafii ERM liczy 50 osób (z rodzicami ok. 100). Spotkania odbywają się w 3 grupach wiekowych:  najmłodsi (8-11 lat) spotykają się w piątki o godz. 18, starsi (12-13 lat) i młodzież (od 14 lat wzwyż) spotykają się w środy o godz.18. Jesteśmy częścią ogólnoświatowego ruchu katolickiego, liczącego 2 miliony członków. Nasze spotkania to wspólna modlitwa, obchodzenie I piątków miesiąca, spotkanie z Pismem Świętym, zabawa i wycieczki. W czasie tych spotkań jest wiele okazji do zawierania przyjaźni i kształtowania ludzi wierzących, mądrych i odważnych.  Wśród dzieci i młodzieży należącej do ERM sa także ministranci, dla których spotkania stanowią pomoc w pełniejszym przeżywaniu Mszy Św.