II NIEDZIELA ZWYKŁA

oparosia1Uncategorized Leave a Comment

20 stycznia 2019r.

• TACA: 13.01.2019 – 3006£, Gift Aid – 1005£. Bóg zapłać!
  • ODESZLI DO WIECZNOŚCI: +Kazimiera Krystyna Rebandel (msza św. pogrzebowa 30.01.2019r. godz. 14:30) oraz +Otella Szczepańska.
  • ZGŁOSZENIA NA KOLĘDĘ są dostępne w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  • SPOWIEDŹ w trakcie kolędy w ciągu tygodnia: pół godziny przed mszą św. wieczorną. Nie będzie spowiedzi w trakcie mszy.
  • KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI rozpocznie się 12.02.2019. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.
  • BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH: od 07.02. do 28.03. (8 spotkań w czwartki). Zgłoszenia (imię i nazwisko, data urodzenia, numer telefonu i/lub adres e-mail) na adres: ealing.office@gmail.com.
  • Msza święta w intencji RADIA MARYJA, Telewizji Trwam i Ojczyzny dziś o godz. 13:00. Po mszy św. spotkanie opłatkowe z udziałem Ojca Redemptorysty z Torunia w Windsor Hall.
  • SERDECZNE PODZIĘKOWANIA dla wszystkich, którzy dołączyli się do zbiórki paczek świątecznych dla ubogich z Wrocławia przeprowadzonej przez fundację „Antoni”. Msza w intencji ofiarodawców odbędzie 24 stycznia we Wrocławiu.
  • KIERMASZ TANICH POLSKICH KSIĄŻEK Koła Przyjaciół Harcerstwa w niedzielę 27.01. od 9.30 do 16.00 w Windsor Hall.
  • KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK ZESPOŁU ŻYWIEC 27.01. o godzinie 15:15 w kościele. Po koncercie kawa/herbata i ciasto oraz dalsze wspólne kolędowanie w Windsor Hall.
  • Przypominamy, że PARAFIE POLSKIEJ MISJI KATOLICKIEJ W ANGLII SĄ PARAFIAMI PERSONALNYMI, a nie terytorialnymi, jak większość parafii w Polsce. Dlatego każdy Polak jeśli chce należeć do polskiej parafii w Anglii musi się do niej zapisać wypełniając stosowny formularz w kancelarii. Formularz można pobrać również na stronie parafialnej w zakładce „kancelaria”. Prosimy wszystkich, którzy jeszcze tego nie uczynili, aby dopełnili tej formalności. Zapisanie się do parafii umożliwia (po kilku miesiącach od tego faktu) wystawianie wszelkich zaświadczeń i zezwoleń ze strony parafii.