Grupa Młodzieżowa PANAMA

Grupa Młodzieżowa powstała w roku 2018 z inicjatywy Ks. Grzegorza Leszczyka MIC oraz Siostry Racheli CR. Spotkania odbywają się w każdą niedzielę od godziny 17:00 w Rozmównicy Zakonnej (w zależności od rozwoju grupy możliwa zmiana sali 🙂  ). Nazwa grupy pochodzi od Światowych Dni Młodzieży w Panamie, do których w sposób duchowy Młodzi z naszej parafii się wówczas przygotowywali i mimo, że dni młodych się skończyły to grupa została wierna pierwotnej nazwie "PANAMA" , bo przecież grupa "PANA ma"   😉 .

Dotychczas udało się grupie "zaistnieć" na Mariankach (coroczna impreza organizowana przez duszpasterstwo młodych MIC w Górze Kalwarii pod Warszawą przy Grobie Założyciela Marianów Św. Ojca Stanisława Papczyńskiego)... oraz w LAXTON na pierwszym Spotkaniu Młodzieży Polonijnej w UK.

Ludzie z grupy mają dużo pomysłów i chcą być istotną częścią wspólnoty parafialnej na Ealingu.

Opiekun: Ks. Klaudiusz Rokicki, MIC